همنشینی یک فروشگاه اینترنتی دوست داشتنی با یک تیم جوان و پرانرژی است که در تلاش هستند تا از دغدغه هایی مثل : ترافیک، صرف وقت و انرژی فراوان در شلوغی خیابان ها، از این مغازه به آن مغازه رفتن، جای پارک ماشین، نبود تنوع، نبود قیمت شفاف، کیفیت پایین و… کم کنند.

فروشگاه همنشینی در زمینه های مختلفی همچون تم تولد و جشن و لوازم آن، لوازم تحریر، اسباب بازی، لوازم مصرفی و کاربردی منزل، لوازم یکبار مصرف، لوازم مربوط به مناسبتهای مختلف، لوازم مربوط به پوشاک و بهداشت خانواده، هنرهای دستی و سوغاتی، کادویی، فانتزی و دکوری فعالیت می‌نماید.

سیاست قیمت‏ گذاری در فروشگاه همنشینی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. به طور کلی قیمت‏‌ها در فروشگاه همنشینی کاملا مناسب و رقابتی بوده و خرید برای مشتریان به صرفه است. قیمت‌‏های ارائه شده برای کالاها در فروشگاه همنشینی قیمت‌‏های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا نماینده رسمی توزیع آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و قیمت سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین می‏‌شوند.

همنشینی می کوشد تا تجربه یک خرید خوب اینترنتی را برای شما ایجاد کند و با اولین خرید، مشتری دائمش شوید و به دیگران معرفی کنید.
در همنشینی با آرامش و اطمینان بیشتر خرید خواهید کرد.
منتظر نظرات سازنده شما دوستان عزیز هستیم.